LİKİT SİLİNDİR (PGS Tankları)


Ürün Kodu : 1544

Kategorisi : GAZ TÜPLERİ


Ürün Açıklaması

Likit Silindirler (PGS Tankları)        

Likit silindirleri Azot (N2), Argon (Ar), Oksijen (O2), Karbondioksit (CO2), Nitritoksit (NO) in sıvı halde depolanması, taşınması ve dağıtımında kullanılır. Ürünlerden bir çoğu sıvının yanı sıra gaz fazında dağıtım imkanı da sağlar. Taşınması çok rahat olan, vakum tesisatlı, ekonomik, paslanmaz çelik silindirler parlak bir dış gövdeye sahip olup üzerlerindeki renk kodlu tahliye valfleri (relief valve) sayesinde farklı basınç değerlerine ayarlanabilme özelliğine sahiptirler. Üzerlerinde koruyucu naylon taşıma başlığı ve baş kısmında destekli yan tutacaklar bulunan bu ürünlerin 5 yıl vakum garantisi bulunmaktadır. Bu serideki tüm ürünlerin Avrupa Basınçlı Ekipmanlar Talimatı na (The Europian Pressure Equipment Directive for Transportable Tanks - TPED, 1999/36 CE) uygunluğu onaylanmıştır.              

 

 

Orta Basınç Likit Silindirler ( 15 Bar PGS Tankları) XL-MP Serisi

Orta Basınçlı (GL) bu seride yer alan silindirlerin tahliye basıncı 15,9 bardır (125 psig). Silindirler hem gaz hem de sıvı çekmek için kullanılabildiği gibi Oksijen, Azot ve Argon depolamak içinde kullanılabilirler.    

 

       

Yüksek Basınç Likit Silindirler (24 Bar PGS Tankları) XL-HP Serisi  

Yüksek Basınçlı (HP) bu seride yer alan silindirlerin tahliye basıncı 24 bardır (350 psig). Bu serideki silindirler Nitrojen (Azot), Oksijen, Argon, Karbondioksit ve Nitritoksit hem sıvı hem de gaz fazında almak için uygun silindirlerdir.             

 

 

Çok Yüksek Basınç Likit Silindirler ( 36 Bar PGS Tankları) XL-VHP Serisi  

Çok Yüksek Basınçlı (VHP) bu seride yer alan silindirler çok yüksek basınç dayanımına sahiptir. Silindirlerin tahliye basıncı 34 bardır (500 psig) ve laser uygulamaları gibi yüksek basınç gerektiren uygulamalarda kullanılır. Bu serideki ürünler Nitrojen (Azot), Oksijen, Argon ve Karbondioksit ile kullanılabilir.

Benzer Ürünler